Szukaj

Mapa Europy - polityczna

Dostawa / odbiór: 1-5 dni dni

Do wyboru masz 3 propozycje materiałowe:


Mapa papierowa

Wydruk mapy świata jako plakat na papierze o satynowanym wykończeniu. Papier gruby - gramatury 200g. Otrzymasz wysokiej jakości wydruk z żywymi kolorami, materiał jest przyjazny środowisku. Produkt do samodzielnego zamontowania na ścianie lub w ramie.

Listwowane płótno

Wydruk mapy świata na płótnie bawełnianym canvas. Zastosowaliśmy tutaj grube i mocne płótno gramatury 300g., trudne do rozdarcia a łatwe w czyszczeniu. Płótno posiada specjalną powłokę zapewniającą niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, dzięki czemu dostrzeżesz nawet najmniejsze szczegóły. Od góry i dołu montujemy usztywniającą drewnianą listwę . Mapę zamontujesz na ścianie na lince, zamontowanej między dwa uszka lub przy pomocy krokodylkowej zawieszki.

Fototapeta

Wydruk mapy świata na fototapecie. Fototapeta winylowa na bazie fizeliny - najmocniejsza na rynku. Naszą tapetę łatwo montuje się na ścianie, dzięki jej mocnej, grubej konstrukcji "tapeta mapa "nie ulega rozciąganiu i rozdarciu podczas klejenia. Fototapeta dodatkowo posiada piaskową strukturę, zniweluje to ewentualne nierówności ścian. Posiada klasę odporności ogniowej oraz jest odporna na gnicie i działanie pleśni. Bezpieczna nawet do pokoju dziecka. Do montażu wymagany klej do tapet.


Wyświetl całą kolekcję Mapy Świata.

Więcej informacji technicznych znajdziesz na blogu: Mapy Świata - Technika mocowania.


Podobne produkty

Poradnik montera

Naklejki na ścianę - Technika naklejania

Naklejki na ścianę - Technika naklejania

Jak nakleić naklejkę na ścianę domowym sposobem? Przeczytaj nasz poradnik jak zrobić to krok po kroku ...

Przeczytaj więcej
Mapy Świata - Technika mocowania

Mapy Świata - Technika mocowania

Każdą z map możesz wydrukować w trojaki sposób. Do dyspozycji masz: mapę papierową, mapę płócienną,...

Przeczytaj więcej
Obrazy i plakaty - Technika mocowania

Obrazy i plakaty - Technika mocowania

Każda grafikę z kategorii Obrazy i plakaty możesz zakupić w dostępnej na karcie produktu oprawie. Podpowiadamy...

Przeczytaj więcej

Zastanawiasz się czy ta grafika będzie dobrze wyglądała na Twojej ścianie?

Będzie! Pomimo naszych starań z wizualizacjami celem pobudzenia Twojej wyobraźni, mała grafika na ekranie to nadal tylko zlepek kolorowych pikseli. Nie wywoła on w Tobie tego o co dopiero nastąpi. Prawdziwy zachwyt pojawi się dopiero po odpakowaniu przesyłki. Wówczas ujrzysz obraz w całej swej okazałości. Pojawi się delikatny uśmiech i, nie wypowiadając tego na głos, potwierdzisz nasze przekonanie, że w rzeczywistości prezentuje się wyśmienicie. Zaczniesz przyglądać się detalom z bliska i dostrzeżesz, że nasze gadanie o jakości nie było gołosłowne. Nadejdzie w końcu moment, w którym zainstalujesz wydruk na dużo wcześniej wybranym miejscu i wykonasz ceremonialne kroki w tył celem objęcia dzieła całym wzrokiem i wypowiesz nie mniej ceremonialne - TAK!...o to chodziło.