Szukaj

Metryczka minimalistyczna

Dostawa / odbiór: 1-5 dni dni

Grafika z motywem przewodnim pierwszej literki z imienia. Przy tej grafice masz możliwość personalizacji. Wpisz w okienku tekstowym dane do metryczki : imię, data i godzina narodzin, waga i wzrost dziecka a my umieścimy je na Twoim wydruku. Wydruk możesz  zamówić w trzech wersjach wielkościowych. Do wyboru masz pięć motywów kolorystycznych.

Dostępne propozycje materiałowe:


Plakat

Wydruk fotograficzny na papierze satynowanym wysokiej gramatury 200 g. Produkt do samodzielnego, dowolnego montażu np. bezpośrednio na ścianie lub w ramce. więcej.


Plakat w ramie

Wydruk fotograficzny grafiki umieszczony w ramce aluminiowej w wybranym kolorze profilu. Dostępne są 3 kolory ram: czarna, biała oraz srebrna. Opracowana przez nas technika instalowania wydruku w ramce eliminuje efekt falowania grafiki wewnątrz ramki. Nawet po wielu latach nasz obraz w ramie jest idealnie gładki. więcej.


Obraz na płótnie

Wydruk grafiki na płótnie bawełnianym canvas, gramatury 300g. Wydruk naciągnięty na drewniany, sosnowy blejtram. Dzięki zadrukowanym bokom obraz nie wymaga dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia na ścianie. więcej


* W zależności od wybranego rozmiaru kadry wydruków mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych w galerii. Więcj w FAQ.

Podobne produkty

Poradnik montera

Naklejki na ścianę - Technika naklejania

Naklejki na ścianę - Technika naklejania

Jak nakleić naklejkę na ścianę domowym sposobem? Przeczytaj nasz poradnik jak zrobić to krok po kroku ...

Przeczytaj więcej
Mapy Świata - Technika mocowania

Mapy Świata - Technika mocowania

Każdą z map możesz wydrukować w trojaki sposób. Do dyspozycji masz: mapę papierową, mapę płócienną,...

Przeczytaj więcej
Obrazy i plakaty - Technika mocowania

Obrazy i plakaty - Technika mocowania

Każda grafikę z kategorii Obrazy i plakaty możesz zakupić w dostępnej na karcie produktu oprawie. Podpowiadamy...

Przeczytaj więcej

Zastanawiasz się czy ta grafika będzie dobrze wyglądała na Twojej ścianie?

Będzie! Pomimo naszych starań z wizualizacjami celem pobudzenia Twojej wyobraźni, mała grafika na ekranie to nadal tylko zlepek kolorowych pikseli. Nie wywoła on w Tobie tego o co dopiero nastąpi. Prawdziwy zachwyt pojawi się dopiero po odpakowaniu przesyłki. Wówczas ujrzysz obraz w całej swej okazałości. Pojawi się delikatny uśmiech i, nie wypowiadając tego na głos, potwierdzisz nasze przekonanie, że w rzeczywistości prezentuje się wyśmienicie. Zaczniesz przyglądać się detalom z bliska i dostrzeżesz, że nasze gadanie o jakości nie było gołosłowne. Nadejdzie w końcu moment, w którym zainstalujesz wydruk na dużo wcześniej wybranym miejscu i wykonasz ceremonialne kroki w tył celem objęcia dzieła całym wzrokiem i wypowiesz nie mniej ceremonialne - TAK!...o to chodziło.