✂ PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ! Uzyskaj dodatkowe 20 % rabatu na wszystko. Wpisz w koszyku kod: 20FBZARBO

Szukaj

Materiał - Naklejka graficzna

Naklejki graficzne drukowane są na samoprzylepnej, o matowym wykończeniu folii niemieckiego producenta Oracal. Po wydruku następuje nacięcie folii ploterem tnącym wzdłuż grafiki, dla naklejek drukowanych na folii transparentnej cięcie następuje z marginesem.

Otrzymują Państwo nacięty arkusz folii wybranej grafiki do samodzielnego naklejenia poszczególnych elementów.

Jak aplikować naklejki ścienne i na jakie powierzchnie?

Naklejki graficzne dostarczone są na arkuszu. Znajdują się na nim ponacinane poszczególne elementy graficzne, które należy po kolei odklejać. Elementy można układać w całość jak to prezentujemy na wizualizacjach lub wg własnej inwencji. Każdy z elementów przyklejamy na powierzchnię zaczynając od przyklejenia dowolnej krawędzi a następnie rozprowadzając/dociskając powoli od środka na zewnątrz, najlepiej przy pomocy miękkiej rakli lub np. karty kredytowej owiniętej np. w ręcznik papierowy aby uniknąć ewentualnego zarysowania.

Powierzchnia oklejana powinna być czysta i sucha, oczyszczona z kurzu i tłuszczu. W przypadku ścian powierzchnia powinna być nieporowata. Świeżo malowane ściany powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie. Nie zaleca się przyklejania naklejek na ścianach pokrytych farbami lateksowymi z matowym wykończeniem oraz farbami zawierającymi składniki antygraffiti.

GRAFIKA NA TRANSPARENTNEJ FOLII