Szukaj

Technika wykonania

Wszystkie nasze produkty graficzne ( obrazy, plakaty, naklejki ścienne graficzne) drukujemy atramentami lateksowymi na drukarkach serii HP Latex. Wybór tej techniki druku jest jedynie słusznym wyborem przy druku grafik eksponowanych w pomieszczeniach. Atramenty lateksowe powstają na bazie wody dzięki czemu wydruk jest w 100% eko i nieingerujący w środowisko. HP chwali się licznymi certyfikatami norm ekologicznych potwierdzającymi ich wyjątkowość. Struktura atramentu z cząstkami lateksu pozwala na drukowanie w wysokiej rozdzielczości a dzięki zwiększonej ilości kolorów podstawowych CMYK otrzymujemy soczyste wydruki z wysokim gamutem kolorystycznym.

Technika druku lateksowego łączy ze sobą jakość oraz wytrzymałość. Wydruki odporne są na różne warunki atmosferyczne, zadrapania oraz promieniowanie UV. Nasze obrazy i naklejki pozostaną zatem na Twojej ścianie przez długie lata bez uszczerbku na jakości.

...a co najważniejsze wydruk jest bezwonny, dzięki czemu nadaje się do aplikacji w pomieszczeniach zamkniętych nawet w sypialni Twojego dziecka.


Wszystkie nasze produkty wycinane, jak naklejki na ścianę jednokolorowe, wycinamy z litej, samoprzylepnej folii ploterowej firmy ORACAL. Szeroki wachlarz kolorystyczny folii pozwala na wybór odpowiedniego koloru.

Naklejki wycinane, te graficzne jak i te jednokolorowe, wycinamy ploterem tnącym. Następnie obieramy folię ze zbędnych elementów i otrzymujesz gotowy arkusz z Twoimi naklejkami. Dla naklejek wymagających tego dodatkowo montujemy folię transferową, ułatwiającą precyzyjne naklejanie trudniejszych elementów.